Teknostop

Prison Break Sonu Nasıl Bitiyor

Prison Break Sonu Nasıl Bitiyor ? Prison Break Konusu Nedir – prison break konusu gerçek mi kısaca özetle prison break dizisi. Michael Scofield bir inşaat mühendisidir. Başkan yardımcısının kardeşini öldürdüğü için idama çarptırılan abisini kurtarmak için her yolu dener.

Her gittiği çıkış yolu yüzüne kapandığı zaman, bu işi kendisi halletmeye özen gösterir. Ardından abisini kendi kaçırmaya çalışır. Bunun için kusursuz bir şekilde hapisten kaçış planı hazırlar. Kusursuz planların işlendiği bu uygulama ile birlikte Prison Break sonu nasıl bitiyor? şeklinde çok sayıda arama yapılmaktadır.

Prison Break Konusu

Prison Break konusu, hapiste olan abisini kurtarmak isteyen bir adamın çıkış yolu arayışlarını dile getirir. Michael Göstermelik olacak şekilde bir banka soygunu düzenleyerek hapse girer. Vücuduna dövme olarak yaptırdığı bu planların hiçbiri dışarıdan dikkat çekmeyecek ve şüphelenilmeyecek şekildedir. Michael sağlık sorunlarını bahane etmesinin ardından abisinin bulunduğu hapishane olan Fox River Eyalet Hapishanesine gider. Abisini kaçırmak için giriştiği bu işte 7 kişi daha kaçırılmak zorunda kalınır. Bu planların hepsini hayata geçirmek için hapishane müdürü kullanılır.

Prison Break Sonu nasıl Bitiyor?

Prison Break dizisi 5 sezon boyunca izleyenlerin karşına geçmiştir. 5. Sezonun son bulması ancak final yapmaması izleyicilerin aklında şüphe uyandırmıştır. Ancak 6. sezon yayımlanacak mı söylentileri de artmıştır. Bu nedenle Prison Break yönetmeninin röportajında dizinin yayımlanmasının mümkün olmayacağını belirtmiştir. Bu şekilde Prison Break dizisi de final yapmış olmuştur. Peki Prison break dizisi nasıl bitiyor?

Bag, Michael’ in Yemen’ deki bir hapishanede olduğunu öğrenmektedir. Bu bilgiyi Lincoln ile paylaşır. Lincold da Sarayla görüşme yaparak yola çıkar. Yemen’ deki bu hapishaneden Michael’ i kaçırmak için plan yaparlar. Michael’ in kaçırılmaya çalışılması ve akabinde gelişen olaylar örgüsü ile 5. Sezon da bitmiş ve dizi planlı olmayan bir finale gitmiştir.

Önceki Yazı: Köstebek Filmi Sonu Nasıl Bitiyor ?

Prison Break Konusu

Prison Break konusu, hapiste olan abisini kurtarmak isteyen bir adamın çıkış yolu arayışlarını dile getirir.

Prison Break Sonu nasıl Bitiyor?

Bag, Michael’ in Yemen’ deki bir hapishanede olduğunu öğrenmektedir. Bu bilgiyi Lincoln ile paylaşır. Lincold da Sarayla görüşme yaparak yola çıkar. Yemen’ deki bu hapishaneden Michael’ i kaçırmak için plan yaparlar.

Puanla post

“Prison Break Sonu Nasıl Bitiyor” üzerine 2 yorum

Yorum yapın