Teknostop

Köstebek Filminin Sonu Nasıl Bitiyor?

Köstebek Filmi Sonu Nasıl Bitiyor ? Köstebek Filmi Özeti – Köstebek Filminin sonu nasıl bitiyor ? The Deparded Filmi Konusu Özeti Köstebek filmi kimseye güvenilmemesi gerektiğini anlatan ve hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığını yansıtan bir yapıttır. Köstebek filmi izleyen kişiler filmin sonunu merak ettikleri için, Köstebek filmi sonu nasıl bitiyor? şeklinde arama yapmaktadır. Film izlerken tarafların ve dengelerin sürekli değişmesi izleyici oldukça şaşırtmaktadır.

Köstebek Filmi Konusu

Frank Costello’ n liderliğinde Boston2 da çalışan bir polis teşkilatı bulunmaktadır. Mafyanın peşinde düşerek bu mafyanın ve suç örgütünün işleyişine son vermek amacı ile büyük bir hazırlık yapar. Mafyanın içerisine köstebek olarak kendi adamlarından birini yerleştirme planı ile birlikte mafya çetesini çökertmeye çalışacaktır.

Suç, aksiyon ve gerilim türünde konu içeren ve izlemesi oldukça keyifli bir Amerikan yapımı filmdir.

Köstebek Filmi Sonu Nasıl Bitiyor?

Colin Sulivian aslında polisin içerisine yerleşmiş olan bir köstebektir. Billy Costigan ise, mafyanın içine sızmış olan ve kendine mafya süsü veren, polisin köstebeğidir. İki farklı alanda köstebek yerleştirmeleri final sahnesinde ortaya çıkacaktır. Her şeyin açığa çıkması ile birlikte, Billy Costigan, Colin Sullivan’ ı rehin almaktadır. rehin alınan Colin hala polis olarak kaydı bulunan bir köstebektir. Bu nedenle hala polislik yaptığı için polis arkadaşları bu adamın peşine düşerek, onu kurtaramaya gelir. Colin Sullivan’ ın arkadaşı, Billy Costigan’ı vurur. Colin Sullivan ise kendini kurtarmaya gelen ve Billy’ i vuran polisi ortada var olan delilleri yok etmek amacı ile vuruyor. Kendi kafasından bir senaryo kuruyor ve mahkemede de olay örgüsünü bu şekilde anlatıyor. Sonrasında ise dedektif bu olayın gizemini çözüyor. Mark Wahlberg Colin Sullivan’ ı yaralamak amacı ile elinden vuruyor. Bütün olay örgüsünün açığa çıkması ile birlikte Köstebek filmi sona eriyor.

Önceki Yazı: https://sonunasilbitiyor.com/la-casa-de-papel-sonu-nasil-bitiyor/

Köstebek Filmi Konusu

Frank Costello’ n liderliğinde Boston’da çalışan bir polis teşkilatı bulunmaktadır. Mafyanın peşinde düşerek bu mafyanın ve suç örgütünün işleyişine son vermek amacı ile büyük bir hazırlık yapar.

Köstebek Filmi Sonu Nasıl Bitiyor?

Mark Wahlberg Colin Sullivan’ ı yaralamak amacı ile elinden vuruyor. Bütün olay örgüsünün açığa çıkması ile birlikte Köstebek filmi sona eriyor.

Puanla post

Yorum yapın