Teknostop

Woman Dizisi Sonu Nasıl Bitiyor?

Woman Dizisi Sonu Nasıl Bitiyor , Woman Dizisi Konusu Özeti , Woman dizisi sonunda ne oluyor , Woman dizisinin sonu ? Woman dizisi, Türkiye versiyonu olan Kadın dizisinin uyarlanmış halidir. Türkiye, Japonya’ dan almış olduğu diziyi uyarlamış ve Kadın olarak çevirmiştir.

Woman dizisi genel itibari ile yalnız bir annenin hayatta kalabilme mücadelesini anlatır Woman dizisi bitti ve final yaptı. Peki final sahnesinde neler yaşandı? Woman Dizisi Sonu Nasıl Bitiyor?

Woman Dizisi Konusu

Woman dizisi konu itibari ile yalnız bir annenin hayatta neler yapabileceğinin en belirgin göstergesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Bir kadının hayatta neleri başarabileceği, hasta olsa dahi, çocukları için ayakta dimdik kalabileceği gibi sosyal mesajlar üzerine kurulu bir dizidir.

Annenin hayatta kalma mücadelesi, hastalığı yenmesi, çevresinde kimse olmamasından kaynaklı olarak bütün zorluklara tek başına göğüs germesi, bütün bunların yanında da işinden atılması, yeni iş araması, hastalığa yakalanması, çalışamaz duruma gelmesi, çocuklarını okutmak ile geçirdiği mücadeleleri, kadının ev işleri vs. derken kendi hayatını hep ıskalaması, kendi hayatını her zaman sona atması da dizinin bir anne olarak cefakarlık konusuna değiniyor.

Woman Dizisi Sonu Nasıl Bitiyor?

Woman dizisi sonu itibari ile annenin çocuklarını kimseye muhtaç kalmadan büyüterek, tek başına büyük işler başarması ile sonuçlanmaktadır. Eşini kaybeden ve akabinde hayatın yükünü tek başına göğüslemek durumunda kalan annenin en önemli özelliği evlatlarına verdiği değerdir. Bu nedenle evlatları için hayata tutunması gerekmektedir. Hastalığı evlatları sayesinde yener. Eşinin kaybından duyduğu üzüntüyü evlatları sayesinde atlatır.

Yaşadıklarını kitaplaştırarak hayatta dimdik duran bir anne haline gelir.  Bir kadının isterse her şeyi başarabileceğinin en iyi örnekleri ile final sahnesini sonlandırırlar. Aynı film, Kadın ismi ile ve oldukça uzun senaryolaştırılarak Türkiye’ de de izlenme rekorları kırmıştır. Japonya’ da izlenme rekorları kıran bu yapımı Türkiye versiyonuna çevirerek Arap ülkelerine satışını yapmak da ülkemizde Woman versiyonlarının ne kadar çok rağbet gördüğünün en temel örneğidir.

Önceki Yazı: https://sonunasilbitiyor.com/sonsuz-ask-filmi-sonu-nasil-bitiyor/

Woman Dizisi Konusu

Woman dizisi konu itibari ile yalnız bir annenin hayatta neler yapabileceğinin en belirgin göstergesi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Woman Dizisi Sonu Nasıl Bitiyor?

Yaşadıklarını kitaplaştırarak hayatta dimdik duran bir anne haline gelir. Bir kadının isterse her şeyi başarabileceğinin en iyi örnekleri ile final sahnesini sonlandırırlar.

Puanla post

Yorum yapın