İlaç Fiyatları

Uresal Forte Fiyat 2021 Uresal Forte Pomad 10 + 10 Fiyat

Uresal Forte Fiyat 2021 Uresal Forte Pomad 10 + 10 Fiyat Güncel Detaylı Eczanelerden Alınan Bilgilerle Teknostop İlaç Fiyatları

Uresal Forte Fiyat 2021 araştırması yapıyorsanız doğru yerdesiniz. Sizlere Uresal Forte fiyatı ile ilgili araştırma yaptık ve eczanelerden bilgi aldık.

Ülkemizde çok tüketilen ilaçlardan olan Uresal Forte de zamlardan nasibini aldı. Peki Güncel Zamlı Uresal Forte Pomad 10 + 10 Fiyatları 2021 yılında nasıl olacak ? Yazımızda güncel Uresal Forte Pomad 10 + 10 fiyat yer almaktadır. Uresal Forte fiyatı 2021 yılında güncel olarak eczanelerden bilgi ile alınmıştır.

İlgili Yazı: Lutinus 100 MG Fiyat

Uresal Forte Nedir Ne İşe Yarar ?

  • ÜRESAL FORTE, haricen kullanıma yönelik bir pomattır. Yumuşatıcılar ve Koruyucular olarak adlandırılan bir ilaç grubuna dahildir. Etkin madde olarak 100 gramında 10 g Üre ve 10 g Salisilik asit içerir.
  • ÜRESAL FORTE, 50 g opak, beyaz renkli pomad içeren, ağzı plastik kapakla kapatılmış alüminyum tüpte kullanıma sunulmaktadır. Bu ilacı kullanmaya başlamadan önce bu KULLANMA TALĐMATINI dikkatlice okuyunuz, çünkü sizin için önemli bilgiler içermektedir.
  • ÜRESAL FORTE; kuvvetli pullanma ve nasırlaşma gösteren deri hastalıklarının tedavisinde kullanılan, ciltte soyucu ve yumuşatıcı etki gösteren bir üründür.
  • ÜRESAL FORTE, iktiyozis (balık pulu görünümündeki kuru cilt hastalığı), palmar-plantar keratoz (el içi ve ayak tabanı derisinin kalınlaşması), liken pilaris (bir çeşit kıl kökü hastalığı), foliküler hiperkeratoz (keratin adlı maddenin kıl köklerinde aşırı birikimi ile görülen bir çeşit deri hastalığı), tilotik el ekzeması (özellikle avuç içlerinde kuru, kalın plaklarla kendini gösteren bir deri hastalığı), el ve ayakta meydana gelen nasırlar, sedef hastalığı, likenleşmiş ekzema (bir tür deri hastalığı) gibi tüylü bölgeler dahil olmak üzere görülen pullanmış, hiperkeratozlu (pullu ve kalınlaşmış) deri hastalıklarında kullanılır.
  • Kortikosteroid (iltihap ve kaşıntı giderici olarak kullanılan bir ilaç grubu), PUVA (ilaçlı fototerapi) tedavisinden önce veya tedavi arasında stratum korneum (derinin en üst tabakası) fazlalıklarını uzaklaştırmak ve ayrıca hiperkeratotik (deride pullanma ve kalınlaşma görülen) mantar hastalıklarının yüzeysel tedavisinde kullanılır.

Uresal Forte Fiyat 2021

İlaç Fiyatı15.88 TL
Barkod8699561380229
Etken MaddeURE + SALISILIK ASIT
ReçeteNORMAL RECETE
İthal-İmalİmal
FİYAT KARARNAMESİ GEREĞİFIYAT KORUMALI OLUP, DEPOCU FIYATI 13,17 TL VE ALTINDA OLANLAR
BİRİM / CİNSİG
AMBALAJ MİKTARI50
NFC KODUD02AE51
NFC KODUMSA
Uresal Forte Fiyat 2021
  • Uresal Forte fiyatı 2021 21 Şubat tarihi itibariyle 15.88 TL’dir. Uresal Forte Pomad 10 + 10 güncel fiyatı 15.88 TL’dir.

Sıkça Sorulan Sorular

Uresal Forte Nedir Ne İşe Yarar ?

Uresal Forte kuvvetli pullanma ve nasırlaşma gösteren deri hastalıklarının tedavisinde kullanılan, ciltte soyucu ve yumuşatıcı etki gösteren bir üründür.

Uresal Forte Fiyatı 2021 yılında ne kadar ?

Uresal Forte fiyatı 2021 21 Şubat tarihi itibariyle 15.88 TL’dir. Uresal Forte Pomad 10 + 10 güncel fiyatı 15.88 TL’dir.

Yorum Yap