Teknostop

Super VPN Nedir

Suriye’deki son olaylardan sonra bildiğiniz gibi twitter facebook whatsapp ve instagram gibi sosyal medya site ve uygulamalarına giriş yasakları geliyor. Bu giriş yasaklarını vpn ile aşmak mümkün. Twitter Instagram Facebooka Giriş İçin Kullanılan Süper VPN Nedir Nasıl Kullanılır ? Yasaklı Sitelere Giriş için süper vpn nasıl kullanılır ?

Vpn engellenen yasaklı sitelere giriş yapmak için kullanılan bir ağ geçidi uygulamasıdır.

Süper VPN Nedir

Özellikle son yıllarda hızla artmakta olan kişisel güvenlik kaygısı, iz bırakmadan sörf yapabilme tercihi ya da bloklu sitelere daha rahat erişebilme ihtiyaçlarını başarıyla adresleyebilecek alternatif bir vpn hizmet sağlayıcı. http://www.supervpn.net/ adresinde ikamet etmekte olan bu super vpn service, bilgisayar üzerinden windows /linux/mac os platformlarında kullanılabildiği gibi, mobile platformlardan android/windows/mobile/iphone/blackberry/symbian desteği ile göz kağıt üzerinde oldukça iddialı görünmektedir.

Sanal alemdeki alternatiflerine göre nispeten daha uygun fiyatları ile dikkat çekmekte olan servisin sunucuları almanya ve usa de bulunmakta olup pptp&l2tp protocollerini desteklemekteymiş. resmi sitesindeki sıkça sorulan sorular bölümüne göre, bu servis mac osx — panther, tiger, leopard, snow leopard – windows 2000, xp, xp 64-bit, vista, vista 64-bit, windows 7 – iphone and ipod touch – windows mobile 5 & 6 – android – symbian – linux gibi platformlar üzerinde ek bir program kurmaya gerek kalmadan çalışmaktaymış.herhangi bir trafik limiti koymadığı özellikle belirtilen bu servis, apple tv, xbox, sony ps3, boxee ya da hulu benzeri platformlardan mahrum kalmak istemeyecek geek kullanıcılar için bir faydalı bir alternatif olarak değerlendirilebilir. Kaynak

Süper VPN Özellikleri :

Süper VPN ile en güçlü korumaya bağlanın ve engellenen içeriği site atlayın
% 100 ücretsiz! Sınırsız VPN kullanımı! Süper vpn hızı! FreeVPN tarafından ücretsiz VPN proxy.io SuperVPN üzerinden en güçlü korumaya bağlanır ve engellenen içeriği site bypass eder.
Süper Hızlı – Başarıyla süper hızlı bağlanın.

Süper Kararlı – Diğer herhangi bir sağlayıcıdan daha iyi vpn hizmeti sunmak için en fazla ücretsiz vpn sunucusuna sahip olun. Free VPN.io tarafından ücretsiz VPN proxy, okuldayken veya işteyken okul güvenlik duvarlarını süper proxy ile atlamanızı ve herhangi bir içeriğe erişmenizi sağlar .
Ücretsiz süper proxy sunucusuyla herhangi bir sitenin engellemesini kaldırın, birçok sunucudan birini seçin.

Korun! Ağ trafiğinizi SuperVPN WiFi hotspot ile koruyun ve izlenmeden internete anonim ve güvenli bir şekilde göz atın. Özel göz atmanın tadını çıkarın.
Mevcut IP’nize göre sizin için en iyi yerlere bağlanın.

Credit Kredi kartı gerekmez
Registration Kayıt veya Giriş gerekmez
Any Hiçbir kullanıcıdan hiçbir günlük kaydedilmez
√ Basit, tek dokunuşla, açık ve kapalı
√ Güzel ve Dostça Kullanıcı Arayüzü
√ Sınırsız Ücretsiz VPN, kolayca bağlanın ve herhangi bir Site ve İçeriğe erişin

hot vpn nedir vpn proxy nedir vpn nedir indir vpn nedir ekşi iphone vpn nedir vpn nedir nasıl kapatılır ücretsiz vpn vpn chrome
Est En hızlı – Sadece deneyin ve ne kadar hızlı olduğunu anlayın
√ En Kararlı – Sizi 24 \ 7 koruyan yeni ve gelişmiş teknoloji, bağlı olduğunuz sürece sizi koruyoruz.
Better Daha iyi VPN deneyimi sağlamak için sunucuların büyük listesi, her güncellemede yeni sunucular eklendi.

Tüm mobil veri taşıyıcılarıyla çalışır.

Puanla post

Yorum yapın