Teknostop

Sonsuz Aşk Filmi Sonu Nasıl Bitiyor?

Sonsuz Aşk filmi, romantik bir yerli filmdir. Dram kategorisinde yazılmıştır. Bu nedenle oldukça hüzünlendirici bir konu ve seyirciyi ağlatan bir havası bulunur. İzleyenlerin unutamayacağı eşsiz güzellikte olan bu dram türü ile alakalı olarak Sonsuz Aşk filmi Sonu Nasıl Bitiyor ? şeklinde merak edenler için hem filmin konusuna hem de filmin nasıl bittiğine ulaşım sağlayabilirsiniz.

Sonsuz Aşk Filmi Konusu

Zeynep kardeşi ve teyzesi ile birlikte yaşayan, kendi kurduğu küçük düzeninde mutlu bir kadındır. Can da genç yaşta profesör unvanı almış genç bir cerrahtır. Zeynep şirket aracılığı ile Can’ ın evine temizliğe gider. Can’ ın eşli bir davete katılmak durumunda kalması ve hiç kız arkadaşı olmaması nedeni ile Zeynep’ i bu davete çağırır. İkilinin yolları bir şekilde burada kesişir. Ardından birbirlerinden hoşlanmaya başlar. Ancak Zeynep’ in hastalığı bu ilişkiyi yaşamalarına müsade etmeyecektir. Sonsuz Aşk filmi konu itibari ile de aşkın hiçbir şeye engel tanımadığını göstermektedir.

Sonsuz Aşk filmi Sonu Nasıl Bitiyor?

Sonsuz Aşk filminde Zeynep ve Can birbirlerine aşık olduktan sonra her anlarını birlikte geçirmeye başlarlar. Zeynep, MR sonuçlarını Can’ a vererek, bu sonuçları inceletmesini ister. Can bir şekilde Zeynep’ i iyileştirmeye çalışır. Öyle ki birçok doktorun masadan kalkamaz demesine aldırış etmeden onu kendisi ameliyat eder. Tek dileği sevgilisinin bir an önce iyileşmesidir. Zeynep’ in ameliyat sırasında kanaması meydana gelir.

Can kanamayı kapatır ancak bu sefer de Zeynep’ in kalbi durur. Bin bir zorluklar ile ameliyatı başarılı bir şekilde gerçekleştiremeden ve tümü alamadan Zeynep’ in kalbini çalıştırırlar ve beynindeki tümörü çıkaramadan açılan kesiyi dikerek, Zeynep’ i ameliyathaneden çıkarırlar. Zeynep uzun bir süre yoğun bakımda kalır.

Ardından evine gönderilir. Zeynep ve Can küçük bir sahil kasabasına yerleşirler. Can alışveriş yapmak için dışarı çıktığında Zeynep de hamakta uzanmış kitap okuyordur. Birden yağmur başlar. Zeynep o yağmura hamakta yakalanır ama kalkamaz. Çünkü orada ölmüştür. Can ise bu yağmura dışarıda yakalanmış ve eve dönüşün yolunu tutmuştur.

Sonsuz Aşk filmi Sonu Nasıl Bitiyor yazımızın sonuna geldiniz. İlginizi çekecek diğer yazımız : Çalıkuşu Kitabının Sonu Nasıl Bitiyor

Sonsuz Aşk Filmi Konusu

Zeynep kardeşi ve teyzesi ile birlikte yaşayan, kendi kurduğu küçük düzeninde mutlu bir kadındır. Can da genç yaşta profesör unvanı almış genç bir cerrahtır.

Sonsuz Aşk filmi Sonu Nasıl Bitiyor?

…Birden yağmur başlar. Zeynep o yağmura hamakta yakalanır ama kalkamaz. Çünkü orada ölmüştür….

5/5 - (1 vote)

Yorum yapın