Teknostop

Promosyon Çakmak Modelleri

Firmamız sizin için birbirinden farklı promosyon çakmak modelleri sunuyor. Bu modeller her bütçeye uygun seçeneklerle üretiliyor. Mry taşlı çakmak bu modellerden biridir. Bu çakmaklar bir kolide 1000 promosyon çakmak olacak şekilde sunuluyor. Bu çakmakların ölçüleri ise 6,2 cm × 2,4 cm boyutlarındadır. Beyaz ve siyah renk seçeneklerine sahip olan bu çakmaklara UV veya tampon baskı uygundur. Böylece çok uygun bir fiyattan elde edeceğiniz promosyon çakmaklar ile iyi bir reklama sahip olabilirsiniz.

STR Çakmaklar

STR çakmaklar, orta boylu ve siboplu promosyon çakmak türlerinden biridir. Beyaz renk seçeneğiyle sunulan bu çakmaklar da UV ve tampon baskıya uygundur. 7,2 cm × 2,2 cm ölçülerle mevcut olan bu model müşterileriniz için memnun edici bir hediye olacaktır. Firmanızın ismi veya logosunu taşıyacak bu çakmaklar ile daha kurumsal bir firma görünümüne kavuşacaksınız. Tokai çakmak yine tercih edebileceğiniz promosyon çakmak seçeneklerinden biridir. Paket adedi 50 tane olan bu çakmakları koli olarak almak isterseniz 1000 tane çakmak elde etme şansınız vardır. Sibopsuz, tek kullanımlık çakmak istediğinizde bunlar oldukça uygundur. Boyutları 8 cm × 2,2 cm olan bu ürünler, siyah, kırmızı, lacivert ve beyaz gibi renk seçenekleriyle sunuluyor. Yine bu çakmak modeli de avantajlı fiyatlarla satıştadır. 

Manyetolu Çakmaklar

Manyetolu çakmak ihtiyacınız olduğunda, Kasai sinoplu, manyetolu promosyon çakmaklar hizmetinizde. Müşterileriniz için bu seçenek oldukça memnun edici olacaktır. Bu sayede daha fazla kitleye tavsiye edilebilir ve hızlıca markalaşabilirsiniz. Bu çakmaklar da siyah, mavi ve beyaz renk seçenekleriyle sunuluyor. Sitemiz üzerinden kolaylıkla inceleyeceğiniz bu çakmaklar 8 cm × 2,2 cm ölçülerindendir. Ayrıca bu çakmaklar da baskıya uygundur. Böylece şık ve etkili bir reklama sahip olma fırsatına sahip olursunuz.

Telefn Tutuculu Çakmaklar

Özkan Çakmak farkıyla sahip olacağınız bir diğer promosyon çakmak modeli telefon tutucu çakmaklardır. Bu çakmaklar müşterilerinize oldukça işlevsel bir kullanım sunuyor. Sarı, siyah, mavi, kırmızı ve beyaz renk seçenekleriyle mevcut olan model müşteri memnuniyetini garantiliyor. Tüm bu çakmak modelleri ve daha fazlası sitemizde mevcuttur. Şimdi hemen inceleyerek sunduğumuz avantajlardan faydalanmaya başlayabilirsiniz.

4.8/5 - (6 votes)

Yorum yapın