Teknostop

Pretty Little Liars Sonu Nasıl Bitiyor?

Pretty Little Liars Sonu Nasıl Bitiyor? Pretty little liars sonu nasıl bitti ? Pretty little liars konusu , pretty little liars özeti. Pretty Little Liars, herkesin birbirinden sakladığı yalanlar ve sırlar ile birlikte, gizemlerin çözümü ile bitmektedir. Sezon finallerinde bile merak dolu bekleyiş dizinin final yapması ile son bulmuştur. Pretty Little Liars Sonu Nasıl Bitiyor? diye soranlar için yazıyı okumaları ve final sahnesine ait bilgileri öğrenmeleri rica olunur.

Pretty Little Liars Konusu

Alison öldükten sonra 4 tane liseli kız arkadaş birbirlerinden dahi sakladıkları gizemi korumaktadır. Alison’ u kimin öldürdüğünün araştırılması ve küçük tatlı birbirlerine söylenilen yalanların ışığında farklı bakış açıları geliştirebileceğiniz bir dizi konusu ortaya çıkmıştır. Pretty Little Liars Konusu itibari ile dedektif, gizem, suç ve cinayet konularını kapsayan bir dizidir. Dizinin çok tutması ile birlikte farklı ülkelere farklı isimler ile gelmiştir. Türkiye’ deki versiyonu ise Ufak Tefek Cinayetler dizisi olmuştur.

Pretty Little Liars Sonu Nasıl Bitiyor?

Pretty Little Liars Amerika tarzı bir gizem ve suç dizisi olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu nedenle de ilgi ile takip edilmektedir. Birtakım gizemin filmin ilk sezonundan bu yana aydınlatılmayı beklemesi final sahnelerine odaklanılmasını sağlamıştır. Alison’ un ölümünün kaza süsü verilmiş bir cinayet olduğu mu ortaya çıkacaktır? A takma ismi ile herkese mesaj gönderen kişinin kimliği nedir? hepsinin sonucu final bölümünde çözümlenmektedir.

Spenser’ ın ikizi olan Alex final bölümünde kızların arasındaki arkadaşlık ilişkisini kıskanması açığa çıkar. Tüm bu işlerin Alex’ in yaptığı ve Wren ile tanıştıktan sonra cinayeti işlediğini görebiliyoruz. Spencer’ ı bir yere hapsettikten sonra onun yerine geçmesinin ardından kızlar onun Spencer olmadığını anlıyor. Alex ve Alex’ in annesi Mary hapishaneye kapatılıyor. Emily ve Alison final bölümünde evlenir. Hanna ise final bölümünde hamile olduğunu açıklar. Bütün arkadaşların mutlu olduğu ve sonuçta katilin yakalandığı bir final olur.

Önceki Yazı: https://sonunasilbitiyor.com/woman-dizisi-sonu-nasil-bitiyor/

Pretty Little Liars Konusu

Alison öldükten sonra 4 tane liseli kız arkadaş birbirlerinden dahi sakladıkları gizemi korumaktadır….

Pretty Little Liars Sonu Nasıl Bitiyor?

Emily ve Alison final bölümünde evlenir. Hanna ise final bölümünde hamile olduğunu açıklar. Bütün arkadaşların mutlu olduğu ve sonuçta katilin yakalandığı bir final olur.

Puanla post

Yorum yapın