Eğitim Haberleri

Okulistik Yarıyıl Tatil Üyeliği Ücretsiz

lazy

Okulistik Yarıyıl Tatil Üyeliği Ücretsiz 2023 araştırması yaparak bu sayfaya gelmiş bulunmaktasınız. Öncelikle okulistik nedir , ne işe yarar bir bakalım.

Makale İçeriği

Okulistik Nedir

Okulistik internet üzerinden ulaşılan bir eğitim ve öğrenme platformudur. İlkokul 1. sınıftan 4. sınıfa, ortaokul 5. sınıftan 8. sınıfa kadar bütün öğrenciler, bu öğrencilerin aileleri, ilk ve ortaokullarda görevli öğretmenler ve eğitim yöneticileri okulistikten yararlanabilirler. Okulistik’te Türkçe, matematik, fen bilimleri, hayat bilgisi, sosyal bilgiler ve İngilizce derslerine ait eğitim içerikleri bulunur. Bu dersler ve derslere ait içerikler, Türkiye’deki tüm okullara dağıtılmış ders kitaplarının konu ağaçlarına uyarlanabilen bir yazılımla yönetilir.

Okulistik Fiyatları

Okulistik 1 ay, 3 ay , 6 ay ve 12 ay olmak üzere 4 adet fiyatlandırma ile çalışmaktadır. Fiyatlar aşağıdaki gibidir.

[su_table]

12 Ay 6 Ay 3 Ay 1 Ay
₺21 / ay ₺29 / ay ₺49 / ay ₺59 / ay
12 Ay Bireysel E-İçerik Paketi 252 TL 6 Ay Bireysel E-İçerik Paketi 174 TL 3 Ay Bireysel E-İçerik Paketi 147 TL 1 Ay Bireysel E-İçerik Paketi 59 TL

[/su_table]

Okulistik Yarıyıl Tatil Üyeliği Ücretsiz 2023

Araştırmalarımız sonucunda Okulistik Yarıyıl Tatil Üyeliği Ücretsiz olarak sağlanamamaktadır. Okulistik Yarıyıl Tatil Üyeliği sadece ücretlidir. Zaten fiyatları da araştırdığımız kadarıyla gayet makuldur. Bu tarz platformların daha iyi hizmet verebilmesi ve kendilerini geliştirmesi adına bu cüzi miktarda ücretlerin ödenmesi daha doğru bulunmaktadır.

Ancak Teknobilgi olarak bu yazıya yorum yapacak kişiler arasında çekiliş yapacağız ve 30 ocak’ta kazanan 2 talihliye 1 aylık Ücretsiz Okulistik Yarıyıl Tatil Üyeliği hediye edeceğiz. Üyelik masrafları tarafımızdan karşılanacaktır.

Puanla post

3 thoughts on “Okulistik Yarıyıl Tatil Üyeliği Ücretsiz

  1. Mert dedi ki:

    Ben mert okulistik e ara tatil ücretsiz katılmak istiyorum

  2. recep tayyip dedi ki:

    okulistik cok guzel birsey cunku bursuru secenek var

  3. recep tayyip dedi ki:

    okulistik cok guzel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir