Teknostop

Narcos Sonu Nasıl Bitiyor ?

Narcos sonu nasıl bitti ? Narcos film konusu , Narcos film özeti Narcos dizisi Pablo Escobar’ ın hayatını anlatmaktadır Bir dönem Amerika’ nın peşine CIA ajanı taktığı ve yakalandığı zaman öldürülmesi emri verdiği dizi Narcos Pablo Escobar’ ın hayatını anlattığı için biyografi türünde bir dizi olmuştur. 3 sezon süren Narcos 2020 yılı itibari ile sezon finali yapmıştır. Peki final sahnesinde neler yaşanmıştır? İzleyici bunu oldukça merak etmektedir. Narcos Sonu Nasıl Bitiyor ? isimli yazımızdan sizler de bunun sonuçlarını görebilirsiniz.

Narcos Konusu

Narcos dizisi konusu itibari ile Pablo Escobar’ ın hayatını anlatmaktadır. Dizide Kolombiyalı olan Pablo Escobar’ ın dünyadaki en büyük uyuşturucu mafyası olduğu gözler önüne serilmektedir. Escobar’ ı yakalamak için iki tane polis tutulur. Bu polisin dedektif gibi, parçaları birleştirerek Escobar’ ı yakalamaya çalışması anlatılmaktadır.

Narcos Sonu Nasıl Bitiyor?

Pablo Escobar bütün enginlik ve şöhreti içerisinde aslında yalnız ve tek başına bir adamdır. Ünlü uyuşturucu mafya babası olan Escobar yanında çakıştırdığı kişileri aile üyelerinden seçer. Sağ kolunu kuzeni yapmıştır. Çevresine güvendiği adamları yerleştirmesi onun uzun süre yakalanmadan kalmasını kolaylaştırmıştır. Bu nedenle her baskın öncesi haber alarak kolay bir şekilde CIA ajanından ya da polislerden kaçabilmiştir. Dizinin son sahnesinde ise, artık daha fazla kaçamamış ve Kolombiyalı Ünlü uyuşturucu baronu Pablo Escobar, saklanmış olduğu evde polis baskınından kurtulamamış ve burada polis ile çatışmaya girerek öldürülmüştür. Dizinin son sahnesinde bu şekilde lanse edilmesinin ardından basına Pablo Escobar’ ın oğlunun babasının öldürülmediği yönünde ve babasının intihar ettiği yönünde itirazları gelmiştir. Biyografi türündeki dizinin gerçeklere uyum sağlamadan yapıldığı iddasında bulunan Escobar’ ın oğlu babasının kamuoyuna yanlış lanse edilmesini doğru bulmadığını açıklamıştır. Dizideki final sahnesinde ise Escobar kaçarken çatıda polis tarafından sıkılan kurun ile öldürülmüştür.

Narcos Konusu

Narcos dizisi konusu itibari ile Pablo Escobar’ ın hayatını anlatmaktadır

Narcos Sonu Nasıl Bitiyor?

Dizideki final sahnesinde ise Escobar kaçarken çatıda polis tarafından sıkılan kurun ile öldürülmüştür.

Puanla post

Yorum yapın