Teknostop

La Casa De Papel Sonu Nasıl Bitiyor ?

La Casa De Papel Sonu Nasıl Bitiyor? La Casa De Papel Dizi Özeti – La Casa De Papel dizisi sonu nasıl bitiyor ? La Casa De Papel finali. Son yıllarda fenomen olan Alex Pina tarafından tasarlanan bir dizidir. İlk olarak 2 Mayıs 2017 tarihinde İspanyol televizyon kanalında yayımlanmıştır. 2017 yılının sonlarına doğru Netflix uygulaması üzerinden iki kısma bölümlenerek yayımlanmıştır. Bu yazımızda dizinin genel konusunu ve 4. Kısımın son bölümü hakkında bilgiler vereceğiz. La Casa De Papel Sonu Nasıl Bitiyor? yazımızdan öğrenebilirsiniz.

La Casa De Papel Konusu

La Casa De Papel dizisi İspanya merkez bankasının soygununu yapan birkaç kişiden bahsetmektedir. Profesör lakaplı gizemli bir adamın yaptığı plan ile soygun gerçekleştirilmektedir. Profesör lakaplı bu adam ilk başta kendi alanlarında nam salmış adamlardan oluşan bir ekip toplamaktadır. Ekip içerisinde belirli kurallar mevcuttur. Ekibi oluşturan kişiler kendi isimlerinden ve özel hayatları hakkındaki bilgilerden bahsetmemektedir. Bundan dolayı ekip üyeleri istedikleri bir şehrin ismini almaktadır. Ekipte lakap olarak Denver, Tokyo, Berlin, Moskova, Rio, Oslo, Helsinki ve Nairobi şehir isimleri kullanılmaktadır. Ekibe sonradan başka kişiler de katılmaktadır. Dizisinin genel konusu profesörün yaptığı muhteşem planlarla yapılan soygunlardır.

La Casa De Papel Sonu Nasıl Bitiyor?

İlk ve ikinci kısımları televizyon dizisinden dijital platforma geçmektedir. Netflix dizileri arasında popüler olan bu dizi, yetkililer tarafından 16 yeni bölüm sipariş verilmiştir. Ardından üçüncü ve dördüncü kısım olmak üzere 3 Nisan 2020’ de yayımlanmıştır. Dördüncü kısım 8 bölümden oluşmaktadır. Son bölümü ise ‘Paris Planı’ adı verilen son kısımdan oluşmaktadır. Bu bölümde profesörün aşkı eski polis memuru Lizbon’ u kurtarmak için uğraşılmaktadır. Profesör ve Benjamin dışarda ekibin diğer üyeleri ise içerde Lizbon’u kurtarmaya çalışırlar. Nairobi’ nin ölümü ile Tokyo öfkesine hâkim olamaz ve plana karşı inancını kaybetmektedir. Profesör, Lizbon’ a odaklanmışken yeni polis memuru Sierra yaptıklarından dolayı suçlanmaktadır. Bir basın toplantısı ile her şeyi anlatmaktadır. Suçun sadece kendisinde olmadığından bahsetmektedir. Bundan dolayı hakkında yakalama emri çıkartılmaktadır. Ekip Paris planını uygulamaya koyarken Sierra herkesten uzak Profesörün peşine düşmektedir. Lizbon, akıllıca bir plan sayesinde kurtulmaktadır. Bu kutlamaya profesör dahil bütün ekip sevinirken Sierra suçüstü Profesörü yakalamaktadır. Sierra silahını profesöre doğrultmuş bir şekilde ‘Kıpırdama’ diyerek 4. Kısım sonlanmaktadır.

La Casa De Papel Konusu

La Casa De Papel dizisi İspanya merkez bankasının soygununu yapan birkaç kişiden bahsetmektedir.

La Casa De Papel Sonu Nasıl Bitiyor?

Kutlamaya profesör dahil bütün ekip sevinirken Sierra suçüstü Profesörü yakalamaktadır. Sierra silahını profesöre doğrultmuş bir şekilde ‘Kıpırdama’ diyerek 4. Kısım sonlanmaktadır.

Puanla post

Yorum yapın