Sosyal Medya

İnstagram’da Birinin Hareketlerini Görmek 2021 Birinin Beğendiklerini , Yeni Takip Ettiklerini Görme

İnstagram'da birinin hareketlerini görmek 2021 Birinin Beğendiklerini , Yeni Takip Ettiklerini Görme

İnstagram’da birinin hareketlerini görmek 2021 Birinin Beğendiklerini , Yeni Takip Ettiklerini Görme son zamanlarda çok fazla arattırılan aramalardan. Instagram güvenlik ve gizlilik seçeneklerini güncellemeye devam ettikçe, eskiden facebookta olduğu gibi hareketleri göremez olduk. Bu nedenle instagramda birinin hareketlerini görmek için ekstradan işlemler gerekebiliyor.

İlginizi Çekebilir: Instagram Efekt İsmi Gizleme

İnstagram’da birinin hareketlerini görmek 2021 Birinin Beğendiklerini , Yeni Takip Ettiklerini Görme

on zamanların en  popüler sosyal medya platformları arasında yer alan ve gittikçe yaygınlaşmaya devam ederek  milyonlarca kişiye kadar ulaşan  İnstagram, milyonlarca kullanıcıya sahip. Şu anda bu yazıyı okuyorsanız bu milyonlarca kişiden biri de sizsiniz.  Karşılıklı  fotoğraf ve kısa videolar paylaşıp yeni arkadaşlar edindiğimiz bu platformda, belki de çok iyi arkadaşlar edinip belki de hayatınızın aşkınızı bulabilirsiniz. Gerek normal arkadaşlıklar gerek de ikili ilişkiler (sevgililikler) kurabilirsiniz. Konumuza dönecek olursak, İnstagram’ nasıl başka kullanıcıların beğendiği fotoğraf, video veyahut herhangi bir içeriği nasıl göreceğimizi merak ediyorsanız, yazımızı okumaya devam ederek, bu işlemleri nasıl yapacağınızı inceleyelim. Sizin daha rahat ve net bir şekilde konuyu anlayabilmeniz için, gerekli görsel materyallerden de yararlandık.

İnstagram’da Takip Ettiğiniz Bir Kişinin Beğendiği İçerikleri Görme

Yukarıda da belirttiğimiz gibi birazdan, takip ettiğimiz kişinin beğendiği fotoğrafları nasıl görebiliriz, resimli bir şekilde anlatacağız.

  • Öncelikle, İnstagram’a giriş yapın ardından bildirim bölümüne girin.
  • Daha sonra ise takip edilen butonuna tıklayın.
  • Takip edilen butonuna da tıkladıktan sonra, takip ettiğiniz kişilerin yaptığı tüm hareketleri görebilirsiniz.

Yukarıda da belirttiğimiz gibi, takip ettiğiniz herhangi bir İnstagram kullanıcısının beğendiği, yorum yaptığı her içeriği görüntüleyebilirsiniz. Genellikle sevgililerini kontrol etmek amacıyla, bu işlemlere başvuran bireyler, tekrar etmek gerekirse, instagram > bildirimler > takip edilen şeklindeki sıralamayı yaparak, takip ettiğiniz herhangi bir kişinin beğendiği, fotoğrafları ve videoları kısacası tüm içerikleri buradan görüntüleyebilirsiniz.

İnstagram’da birinin hareketlerini görmek 2021 yılında mümkün müdür ?

İnstagram’da birinin hareketlerini görmek 2021 yılında belirli işlemler ile mümkündür.

İnstagram birinin beğendiklerini görme uygulaması 2021 yılında var mıdır ?

İnstagram birinin beğendiklerini görme uygulaması 2021 yılında play store ve app store’dan indirilebilir.

İnstagram’da başka birinin yeni takip ettiklerini görme işlemi gerçekleştirilebiliyor mu ?

İnstagram’da başka birinin yeni takip ettiklerini görme işlemi belirli işlemler ve uygulamalar ile gerçekleştirilebilir.

1 Yorum

Yorum Yap