Sosyal Medya

İnstagram Hesabımı Kimse Bulamasın, İnstagramda Beni Kimse Bulamasın, İnstagramda Aramalarda Çıkmak İstemiyorum

İnstagram hesabımı kimse bulamasın, instagramda beni kimse bulamasın, instagramda aramalarda çıkmak istemiyorum instagramda beni bulamasınlar

Siz de İnstagram hesabımı kimse bulamasın, instagramda beni kimse bulamasın, instagramda aramalarda çıkmak istemiyorum veya instagramda beni bulamasınlar diyenlerdenseniz, Teknostop stalk gizleme ekibi olarak sizlere yardımcı olmak için buradayız.

Yazımızı faydalı bulduysanız facebook, twitter gibi mecralarda paylaşarak bize destek olabilirsiniz.

İnstagram’ı arama motoruna kapatmak veya instagramda arama motorunda çıkmak istemiyorum diyen arkadaşlar, gizlilik endişeleriniz, stalk yapılmama istekleriniz veya görsellerinizin kopyalanmaması vb gibi endişeleriniz olabilir.

Bu yazımızda sizlere instagram arama motorunda isminizin çıkmaması için gerekenleri anlatacağız.

Yazı İçeriği

Instagram Hesabımı Kimse Bulamasın

Eğer instagram uygulamasının içerisinde yapılan aramalarda profilinizin çıkmamasını istiyorsanız yapmanız gereken şey profiline girerek “profilini düzenle” seçeneğine tıklayın. Açılan bölümden soyadınızı silin ve artık sizi arayan kullanıcılar isim soyisim diye arattıklarında bulamayacaklardır. Ancak kullanıcı adınızı bilen kişiler yine sizi bulacaklardır. Kullanıcı adı da değiştirebilirsiniz.

Instagram Profilim Google’da Çıkmasın

Eğer instagram profilinizin google arama motorlarında çıkmamasını istiyor iseniz, ilk önce profilinizi gizleyerek instagram uygulamasından gizlilik ayarlarına giriş yapın. Daha sonra o bölümden “arama motorlarına indexlenmesine izin ver” alanında yer alan tik işaretini kaldırın, bu sayede profiliniz google ve google gibi (yandex vs.) arama motorlarında gözükmeyecek ve sizi arayan insanlar bulamayacaklardır.

Instagram Hesabımı Kimse Bulamasın Nasıl Yapılır ?

Instagram hesabımı kimse bulamasın diyorsanız, adınızı, kullanıcı adınızı değiştirip profilinizi gizliye alabilirsiniz.

Instagram Profilim Google’da Çıkmasın

Profili gizliye alın, gizlilik ayarlarına girin ve arama motorlarının indexlemesine izin ver tik işaretini kaldırın.

1 Yorum

Yorum Yap