Sosyal Medya

Instagram direct önerileri silme

lazy

instagram önerilen gönderileri kapatma. Bu yazımız instagram DM önerileri ile ilgili olacak. En çok sorulan sorulardan biri olan instagram direct önerileri silme konusu hakkında bir yazı yazmamız gerekiyordu çünkü onbinlerce insan sürekli kullandığı instagram hesabında aynı sorunlarla karşılaşıp sorunlarına cevap arıyor. Akıllarda tek bir soru var instagram mesaj önerileri kapatma nasıl yapılır ? Ancak ondan önce instagram dm önerileri neye göre bir bakalım .

Instagram direct önerileri silme

Yazı İçeriği :
instagram direct mesaj önerileri silme , instagram dm onerileri kaldirma , instagram mesaj önerileri silme instagram mesaj önerileri nasıl silinir instagram önerilerde çıkmak istemiyorum instagram direct önerilenleri silme instagram mesaj onerilerini kapatma instagram mesaj önerilenleri kaldırma

Makale İçeriği

Instagram DM Önerileri Neye Göre Çıkıyor ?

Instagram dm önerileri çok komplike olarak yapabilir. Takip ettiğiniz , sizi takip edenler, sisteme kayıt olurken verdiğiniz cep numarası veya mail adresi , beğendiğiniz veya yorum yaptığınız profiller vb. göre dm önerileri sunabilir.  İnsanlar bazı nedenlerden dolayı instagram mesaj önerilenleri kaldırma işlemini yapmak isteyebilirler gayet doğal bir durumdur.

Instagram Dm Önerileri Nasıl Kaldırılır ?

Siz de Instagram mesaj önerileri nasıl silinir  diye bir arama yaparak instagram arama önerilenler kapatma için internet sitemize gelmiş olabilirsiniz, kendinize göre bir gerekçeniz vardır.   Instagram dm onerileri kaldirma işlemi yaptığımız son araştırmalara göre mümkün değil . Instagram dm önerileri kapatma işlemine izin vermiyor.

instagram önerilen gönderileri kapatma

Instagram önerilen gönderileri kapatma veya gizleme işlemi ve yalnızca takip ettiğiniz hesapların paylaşımlarını görebilmek için Önerilen Gönderiler ekranı geldiğinde Daha Eski Gönderileri Gör seçeneğini seçmeniz yeterli olacaktır.

Puanla post

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir