Teknostop

Hercai Kitap Sonu Nasıl Bitiyor?

Hercai kitap ile ilgili olarak hazırladığımız bu yazımızda, hercai kitap sonu nasıl bitiyor, hercai kitabında reyyan ölüyor mu gibi sorularınıza yanıt bulacak, hercai kitap özeti bilgisi edineceksiniz. Hercai kitabını diziye çevrilmesinin ardından büyük ilgi odağı olan bu eser, dizinin sonunu bekleyemeyen kişiler için kitabın sonunu okumaya yönlendirmiştir. Peki Hercai kitap sonu nasıl bitiyor?

Hercai dizisi, küçük bir çocuk olan Miran’ ın yaşadığı aile ölümünün ardında kalanlardan intikam almak için, intikam arzusu ile büyütülmesiyle başlar. Büyüdüğünde ise, doğduğu topraklara giderek kafasında kurduğu plan doğrultusunda intikam oyununu oynamaya başlayacaktır. Fakat yıllarca ilmek ilmek planladığı intikam duygusu ne yazık ki Miran’ ın planladığı doğrultuda ilerlemez. İntikam uğruna evlenmek istediği düşman ailenin kızı Reyyan’ a aşık olur. Aşkı onu esir alır ve intikamdan öt duygular beslemeye başlar.

Hercai Kitap Konusu

Hercai kitabı, Sümeyye Koç’ un yazmış olduğu bir romandır. Bu romanın yayımlanmasının ardından kitap diziye çevrilmiştir.  Hercai kitabı, intikam aşkı ile büyütülen bir çocuğun büyümesi ile hayatının düzenini sorgulamaya başlamasını konu edinir.

Hercai Kitap Sonu Nasıl Bitiyor?

Hercai Kitap Sonu Nasıl Bitiyor? Reyyan’ ın yıllarca babası sandığı Hazar Bey’ in Reyyan’ ın odasına gelip de her şeyi anlatması ile Hercai kitabının sonu da gelir. Hazar Bey, aslında Miran’ ın annesi ile evlenmiştir. Miran’ ın annesi Dilşah Hanım babasının zoru ile Hazar Bey ile evlenmiştir. Ancak 3 ay sonra, Miran’ ın baba bildiği Ahmet ile kaçmıştır. Miran ise aslında Hazar Bey’ in oğludur. Hazar bey, kaçan karısının peşine düşer ve Ahmet’ i öldürür. Hazar Bey Reyyan’ ın babası değildir. Bu nedenle bunları duyan Reyyan, Bedirhan’ ın Miran ile kendinin ortak kardeşi olduğunu anlar. Evlendiği ve sevdiği adam olan Miran’ ın gerçek kardeşi olmadığına şükreder. Bu gerçekleri Miran’ ın bilmesini istemez e zamanı geldiğinde ona tüm gerçekleri kendi anlatacağını söyler. Sırtından bıçaklanan Miran’ ın yanına hastaneye koşarak, onu affettiğini artık gözlerini açması için yalvardığını ve gerçekleri hasta yatağında Miran uyurken mırıldanması ile kitabın sonu gelir.

Hercai Konusu

Hercai kitabı, Sümeyye Koç’ un yazmış olduğu bir romandır. Bu romanın yayımlanmasının ardından kitap diziye çevrilmiştir.

Hercai Kitap Sonu Nasıl Bitiyor?

Sırtından bıçaklanan Miran’ ın yanına hastaneye koşarak, onu affettiğini artık gözlerini açması için yalvardığını ve gerçekleri hasta yatağında Miran uyurken mırıldanması ile kitabın sonu gelir.

Hercai kitabında reyyan ölüyor mu

Hercai kitabında reyyan ölüyor mu sorusuna cevap olarak hayır diyebiliriz.

5/5 - (4 votes)

Yorum yapın