Gönderen Kişi Tarafından İptal Edilen Mesajı Görme Instagram

Teknostop

Gönderen Kişi Tarafından İptal Edilen Mesajı Görme Instagram

Gönderen Kişi Tarafından İptal Edilen Mesajı Görme Instagram Instagram iptal edilen mesajı görme iPhone , instagram iptal edilen mesajı görme Android , Gönderilen tarafından iptal edilen mesajı görme instagram , instagram gönderimi geri çekilen mesajı görme uygulaması , Instagram geri alınan mesajı görme iPhone , Instagram geri alınan mesajı görme Android , gönderen kişi tarafından iptal edildiği için bu mesaja artık ulaşılamıyor bildirimi , instagram geri çekilen mesajı Görme uygulaması , instagram silinen mesajı geri getirme 2024 ,instagram silinen DM’leri görme yöntemi yolları nelerdir?

Instagram dünya üzerinde en çok kullanılan uygulamalar arasında ilk sıralarında yer alıyor. Instagram’ın yeni bir özelliğine göre gönderen kişi mesajını geri çekebiliyor. iPhone ve Android kullanıcıları için gönderen kişinin adını ve mesajını göremeden silinen bu mesajları geri getirme yöntemleri var mıdır ? Tabi ki…

Gönderen kişi tarafından iptal edildiği için bu mesaja artık ulaşılamıyor

Eğer gönderen kişi tarafından iptal edildiği için bu mesaja artık ulaşılamıyor bildirimi görüyosanız, size de bir kişi mesaj göndermiş ve mesajını daha siz görmeden silmiş demektir. Peki bu bildirimleri görmenin yolu nedir ?

iPhone instagram mesajlarını kurtarma

Silinen Instagram mesajlarının bildirimlerini görüntülemek ve kurtarmak istiyorsanız sizin için bir seçenek veri kurtarma programı kullanmaktır. Eğer iPhone kullanıcısıysanız Fucosoft iPhone Data Recovery programı silinmiş Instagram mesajlarını iPhone (XS, XS Max, XR, X, 8/8 Plus, 7 ve 7 Plus , 6s ve 6s Plus,12, 11 Pro, iPad Pro vb) modellerinde geri getirebilirsiniz. Bunun için aşağıdaki adımları uygulamanız gerekir;

Instagram silinen mesajları görme yöntemi

Bütün sosyal mecralarda olduğu gibi Instagramda da silindikten sonra geri gelmesini istediğimiz mesajlar vardır. Bunun için yazılımcısı tarafından geliştirilen Instagram ileti kurtarma özelliğini kullanmanız gerekecektir. Bu özellik Instagramdaki direkt mesajları kurtarma için olanak sağlar. Kurtarmak için şu adımları izlemek gerekir.

  • İlk adım online site olan; Instagram İleti Kurtarmaya kullanıcı adı ile giriş yapmaktır.
  • Giriş yaptıktan sonra kurtarma işlemine başlamak için; Mesajları Kurtar butonuna tıklayın.
  • Captcha işlemini tamamladıktan sonra mesajlarınızı kurtarabileceksiniz.

Instagram iptal edilen mesajı görme Android

Unnotification Uygulaması

Play Store içerisinde bulunan Unnotification Uygulaması ile telefonunuza gelen tüm bildirimleri mesajları ve her türlü hata raporları saklayabilirsiniz. Arşiv altında tutabilirsiniz. Yani Gönderen kişi tarafından iptal edildiği için bu mesaja artık ulaşılamıyor bildirimi aldığınızda bu uygulama silinmeden önce bildirimi kaydedecek böylece siz de gönderen kişinin kimliğini tespit edebilecek, mesajı okuyabileceksiniz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nasahapps.unnotification adresinden indirebileceğiniz bu uygulama sayesinde silinen mesajları ya da mesaj gönderimi iptal edildi uyarısı olarak karşılaştığınız DM’leri rahatlıkla görebilirsiniz.

instagram geri çekilen mesajı görme

Telefonunuzun ayarlar sekmesine girip ‘Notification log’ ya da ‘Bildirim günlüğü’ kısmını bulmak. Bu bazen ‘Ayarlar kısayolu’ içerisinde de olabiliyor, kullandığınız sürüme göre bildirim günlüğünüze nasıl ulaşacağınız size kalmış. Bu kısma ulaştıktan sonra gün boyunca gelen tüm bildirimler karşımızda olacak, az evvel gelen ve kullanıcının sildiği mesajı da sizi orada bekliyor.

Instagram silininen mesajları görebilir miyim ?

Evet. Eğer Instagramda ” Gönderen kişi tarafından iptal edildiği için bu mesaja artık ulaşılamıyor ” bildirimini aldıysanız ve kimin gönderdiğini göremediyseniz, bu kişileri ve mesajları görmek mümkün. Mesajları görebilmek için sayfamızda verdiğimiz adımları izleyin.

Gönderen kişi tarafından iptal edildiği için bu mesaja artık ulaşılamıyor ios için çözümü var mı ?

IOS kullanıcıları için iptal edilen mesajları görmek için bazı uygulamalar mevcut. Sizin için en etkili instagram mesajlarını görme yöntemlerini sayfamızda paylaştık.

Gönderen kişi tarafından iptal edildiği için bu mesaja artık ulaşılamıyor android için çözümü var mı ?

Android kullanıcıları için iptal edilen mesajları görmek için bazı uygulamalar mevcut. Sizin için en etkili instagram mesajlarını görme yöntemlerini sayfamızda paylaştık.

Instagram mesaj gönderimini iptal et ne demek?

Bir mesajın gönderimini iptal ettiğinizde, bu mesaj konuşmada yer alan insanlara artık gösterilmez. Gönderdiğiniz kişilerin mesajınızı zaten görmüş olabileceğini lütfen unutmayın.

4.8/5 - (36 votes)

“Gönderen Kişi Tarafından İptal Edilen Mesajı Görme Instagram” üzerine bir yorum

Yorum yapın