Sosyal Medya

Expired token please request a new password reset link ne demek

lazy

Expired token please request a new password reset link ne demek ? expired token ne demek ? sorry your password reset link expired ne demek ? sorularına cevaplar arıyorsanız doğru konumdasınız. Teknostop olarak çok önemli bir hususu daha aydınlatmak istiyoruz.

Bu yazımızda sizlere instagram expired token hata ve çözümü 2023 anlatımı yapacağız. Sitemize bu konuda birçok soru geliyor. expired token please request a new password reset link ne demek

instagrama giriş şifremi unuttum , daha sonra şifre yenileme istiyorum mail adresinize gelen link açtığınızda karşınıza “Expired token. Please request a new password reset link” sorunu çıkabilmektedir. Peki nedir? bunun cevabı veya çözüm yolu?

Expired token please request a new password reset link ne demek ?

Instagramda güvenlik önlemleri artığından beri önlemler can sıkmaya başlıyor bir nevi aslında iyi çünkü bazı üçüncü parti yazılımlara izin vermeniz nedeni ile hesabınız güvenli olmadığı için böyle bir yola başvurması kullanıcılar için gayet mantıklı geliyor.

Şifre sıfırlama için yeni bir şifre talep ettiğinizde mail adresinize gönderilen link hesabınızı sıfırlamak için kullanabileceğiniz bir link fakat “Expired token. Please request a new password reset link” hatasının nedeni bu link adresinin süresinin bittiği veya ölü bir link olduğunu söylemesidir.

Hesabınızı sıfırlamak için mail adresinizi devamlı olarak kullanılır olduğunu ve süresi geçen link adresleri ile kurtarma işleminin olmayacağını bilmeniz gerekecektir.

İlginizi Çekebilir: Instagram Bu Hikayeye Artık Ulaşılamıyor

Puanla post

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir