Teknostop

En İyi 5 VPN

En iyi VPN’i elde etmek, 2020’deki çevrimiçi yaşamınızı mümkün olduğunca güvenli ve güvenli tutmak için temel bir kit parçası olmaya devam ediyor.

Sosyal medya sitelerine giriş engeli geldiği zaman vpn ile giriş yapabilirsiniz. VPN ile internete girmek kullandığınız vpn uygulamasına göre iyi veya kötü bir deneyim yaşayabilir. Twitter’a nasıl girilir sorusunun cevabı da bu yazıda bulunmaktadır.

İnterneti güvenli bir şekilde kullanmanıza ve engellenen web sitelerinde gezinmenize yardımcı olacak ideal hizmet olmanın yanı sıra, en iyi VPN sağlayıcıları, yabancı Netflix kataloglarındaki en taze filmlere ve şovlara erişmenize, güvenlikte akış yapmanıza, coğrafi olarak engellenen web sitelerine erişmenize ve çok çok fazla.

Sanal Özel Ağ’ın (Virtual private network ) kısaltması olan VPN hizmeti, IP adresinizi güvenli bir sunucuya değiştirmenize veya ‘taklit etmenize’ olanak tanır. Bu, çevrimiçi daha anonim hale gelmenize yardımcı olur ve dizüstü bilgisayarınızı veya mobil cihazınızı başka bir yerde olduğunu düşünmek için etkili bir şekilde kandırmanıza izin verir. En iyi VPN seçeneklerinin o kadar popüler hale gelmesi şaşırtıcı değildir, giderek daha fazla geleneksel çevrimiçi güvenliğin yerine veya ona ek olarak kullanılmaktadır.

Ayrıca, aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda VPN hizmeti olması da şaşırtıcı değil – şimdi indirilebilecek seçeneklerin sayısı çok fazla. Neyse ki, TechRadar, her biri hakkında önemli bilgiler ve özelliklerle birlikte, kesin bir üst 12 bulmak için yüzlerce en iyi VPN sağlayıcısını (ve en kötüsünü!) Test etti ve inceledi.

Dolayısıyla, yeni VPN hizmetinizi ne amaçla kullanmak istersiniz, size doğru olanı yüklediğinize ve potansiyel olarak düpedüz tehlikeli olabilecek herhangi bir şeyden kaçındığınıza dair güven vereceğiz.

En iyi VPN hizmeti nedir?


Şu anda en iyi VPN hizmeti ExpressVPN’dir. Hız, gizlilik ve engellemeyi kaldırma web siteleri için en iyi seçenek. İkinci sırada ve üçüncü sırada, indirmek ve işletmek için düpedüz basitliği gerçekten çekici bir seçenek yapan Surfshark ve P2P ve torrentleri özellikle takdire şayan bir şekilde ele alan IPVanish. Bu VPN hizmetleri ve aşağıdaki rekabet hakkında daha fazla bilgi edinin

1. ExpressVPN

En İyi 5 VPN 6

Hız, gizlilik ve engellemeyi kaldırma için en iyi çok yönlü VPN hizmeti

Sunucu sayısı: 3.000+ | Sunucu konumları: 160 | IP adresleri: 30.000 | Desteklenen maksimum cihaz: 5

ExpressVPN, 94 ülkede 160 lokasyonda 3.000’den fazla sunucuya erişim sunuyor ve belki de her yerde bulabileceğiniz en geniş platform desteği.

Sadece Windows, Mac, Linux, iOS, Android ve hatta BlackBerry için yerel istemcilerden bahsetmiyoruz. Bazı yönlendiriciler için özel bellenim, birçok akışlı medya cihazı ve akıllı TV için DNS içeriğinin engellemesinin kaldırılması ve bunları çalıştırabilecek her şey için şaşırtıcı derecede yetenekli VPN tarayıcı uzantıları vardır.

2. Surfshark

surfshark
En İyi 5 VPN 7

VPN denizindeki en hızlı yüzücülerden biri

Sunucu sayısı: 1000+ | Sunucu konumları: 60+ | IP adresleri: Yok | Desteklenen maksimum cihaz: Sınırsız

İngiliz Virgin Adaları merkezli Surfshark, rahat ve eğlenceli bir marka bilinci oluşturuyor. Ancak, sizi ve çevrimiçi kimliğinizi güvende tutmak söz konusu olduğunda, hepsi iştir.

Temeller, yeni başlayanlar için yerinde. Bu, OpenVPN UDP ve TCP, IKEv2 güvenlik protokolleri, AES-256 şifreleme ve bağlantınız başarısız olursa ayrıntılarınızın sızmasını durdurmaya hazır bir kill anahtarını içerir. Buna ek olarak, Surfshark, çift bir VPN atlama yoluyla özel bir DNS ve ekstra bir güvenlik battaniyesine sahiptir. Yalnızca e-posta adresinizin ve faturalandırma bilgilerinizin kayıtlı tutulduğu bir kayıt politikasından bahsetmiyoruz. İster ABD ister İngiltere sunucusuna veya daha uzak bir yere bağlanın, Avustralya ve Yeni Zelanda’da da hızlıdır. Netflix hesabınıza yurt dışından erişmeye çalışıyorsanız kullanışlı.

3. IPVanish

ipvanish
En İyi 5 VPN 8

Gerçekten sağlam bir VPN çözümü

Sunucu sayısı: 1.300 | Sunucu konumları: 75 | IP adresleri: 40.000+ | Desteklenen maksimum cihaz: 10

IPVanish, VPN testlerimizde bir başka güçlü sanatçı. Hizmetin ayrıca etkileyici istatistikleri var: 40.000+ paylaşılan IP, 70+ ülkede 1.300+ VPN sunucusu, sınırsız P2P trafiği, on eşzamanlı bağlantı ve 7/24 müşteri desteği. Destek konusunda, doğrudan Android veya iOS uygulamanızdan mobil cihazlara erişebilmenizi gerçekten seviyoruz.

4. CyberGhost

cyberghost
En İyi 5 VPN 9

Özelliklerle dolu istemciler ve etkileyici yapılandırılabilirlik

Sunucu sayısı: 5.700+ | Sunucu konumları: 110+ | IP adresleri: Yok | Desteklenen maksimum cihaz: 7

Romanya ve Alman merkezli CyberGhost, güç ve kullanım kolaylığı on milyondan fazla kullanıcıyı kazanan popüler bir VPN sağlayıcısıdır.

Şirket 90 temele yayılmış 5.000’den fazla sunucu, Windows, Mac, iOS ve Android için uygulamalar, izin verilen torrentler ve hızlı canlı sohbet desteği ile temelleri iyi ele alıyor.

Görev tabanlı uygulama arayüzü önemli bir vurgu. CyberGhost, örneğin bir web sitesinin engellemesini kaldırmak için hangi sunucuyu kullanacağınızı tahmin etmenize izin vermez. Listeden coğrafi olarak engellenen bir hizmet seçmeniz yeterlidir – Netflix, Hulu, BBC iPlayer, YouTube, vb. – Uygulama otomatik olarak en iyi sunucuya bağlanır ve hedef sitede bir tarayıcı penceresi açar. Şimdi buna yardımcı diyoruz.

5. Hotspot Shield

hotspot
En İyi 5 VPN 10

Özel olarak çevrimiçi gezinmek için harika VPN hizmeti

Sunucu sayısı: 3.200+ | Sunucu konumları: 70+ | IP adresleri: Yok | Desteklenen maksimum cihaz: 5

Hotspot Shield iyi bir ücretsiz VPN’dir, ancak ticari Hotspot Shield Premium çok daha iyidir. Ayda sadece birkaç dolardan ödeme yapmak, sınırsız bant genişliği, 70’ten fazla ülkede 3.200+ sunucuya tam erişim, 5 cihaza kadar bağlantı desteği, 7/24 destek ve elbette kesinlikle hiçbir reklam almamanızı sağlar.Android için en iyi ücretsiz vpn 2020 , Vpn programı ücretsiz full

Performans, testlerimizde önemli bir vurgu oldu, Hotspot Shield’in tescilli Catapult Hydra protokolü, en uzak konumlardan bile gördüğümüz en iyi indirme hızlarından bazılarının sunulmasına yardımcı oldu. Sadece bu değil, aynı zamanda bu hızlar da tutarlı.

Twittera nasıl girilir en iyi vpn hangisidir diye sormanıza gerek yok bu vpn’ler ile giriş yapılabilir. Bu arada süper vpn nedir yazımızı da okumanızı rica ederiz.

Puanla post

Yorum yapın