Teknostop

Instagram Bu Hikayeye Artık Ulaşılamıyor Hatası ve Çözümü

Bu hikayeye artık ulaşılamıyor araması yaparak geldiğiniz yazımızda son günlerde ara ara karşımıza çıkan, instagram bu hikayeye artık ulaşılamıyor ne demek konusuna değineceğiz. Instagram hikaye özelliği sayesinde bir çok kullanıcı artık Instagram’da daha fazla zaman geçirmeye başladı, ancak zaman zaman bu sistemde hatalar da meydana gelmekte. Onlardan bir tanesi olan “Bu hikayeye artık ulaşılamıyor” hatası ile sizlerde mi karşılaştınız ve bu sorunu nasıl çözebileceğinizi bilmiyor musunuz? Bu makalemizi sonuna kadar okumanızı tavsiye ediyoruz, bu sayede hikayeye artık ulaşılamıyor sorununun neden kaynaklandığını öğrenebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Instagram Efekt İsmi Gizleme

Instagram Bu hikayeye artık ulaşılamıyor ne demek ?

Instagram’da bir arkadaşınızın hikayesini izleyeceksiniz ancak bu hikayeye artık ulaşılamıyor sorunu ile mi karşılaşıyorsunuz, hata tam da aşağıda yer alan görselde ki gibi bir sorun mu?

Eğer yukarıdaki görseldeki gibi “bu hikayeye ulaşılamıyor” ekran görüntüsü gibi bir sorunlar karşılaşmış iseniz bunun birden fazla nedeni olabilir, eğer bu hata ile çok sık karşılaşıyor iseniz sorunun uygulama ile kaynaklanabileceğini unutmayınız, bu nedende dolayı ilk olarak Instagram uygulamanızı son sürüme yükseltin.

Instagram uygulamasını son sürüm kullanıyorsunuz ve bu hata ile hala karşılaşıyorsanız bunun nedeni izlemeye çalıştığınız hikayenin “24 saat süresi bitmiş olabilir” veya o kullanıcı hikayeyi atıp tam sildiği anda sizin hikaye bölümünüzde gözükse dahi artık o hikaye yoktur ve o yüzden bu hata ile karşılaşmış olabilirsiniz. Ya da kullanıcı arama bölümünden kullanıcının hikayesini izlemeye çalıştığınızda bu hata ile karşılaşıyorsanız bunun nedeni de kullanıcıların karışmış olmasından kaynaklı olabilir, aslında o kişi hikaye paylaşmamıştır ama hikaye paylaşılmış gibi gözükmüş olabilir.

Hikayeye erişilemiyor hatası nasıl düzeltilir?

Telefonunuzda instagram cache’si silmek işinize yarayabilir

  • Telefonunuzda Ayarlar > Uygulamalar bölümüne gidin.
  • Instagram uygulamasını bulun.
  • Depolama kısmına girin.
  • Önbellek temizleme işlemini yapın.
instagram cache
Instagram Bu Hikayeye Artık Ulaşılamıyor Hatası ve Çözümü 2

Bu hikayeye artık ulaşılamıyor nedir ?

Instagramda hikayesini görüntülemek istediğiniz birinin story’sinde meydana gelen hatadır.

Instagram bu hikayeye artık ulaşılamıyor nasıl çözülür?

Bunun bir çözümü bulunmamakta, izlemek istediğiniz story’nin süresi bitmiş olabilir.

4.2/5 - (60 votes)

“Instagram Bu Hikayeye Artık Ulaşılamıyor Hatası ve Çözümü” üzerine bir yorum

  1. Bir şey sorucam lütfen cevabı bilen varsa cevaplasın hikayelerimi öne çıkanlara ekliyorum 5 dk geçtikten sonra kendi hesabımda dahil tüm hesaplarda bu hikayeye artık ulaşılamıyor yazıyor neden

    Yanıtla

Yorum yapın