Teknostop

Aşk Sana Benzer Sonu Nasıl Bitiyor ?

Aşk Sana Benzer sonu nasıl bitti ? Aşk Sana Benzer film konusu , Aşk Sana Benzer film özeti. Sık sık tv de karşılaştığımız ve mutlaka izlediğimiz bir film olan Aşk Sana Benzer filmini izlemek isteyen kişiler filmin konusunu merak etmektedir. Aşk Sana Benzer Sonu Nasıl Bitiyor ? şeklinde sorular ile birlikte filmin nasıl bittiğini merak eden kişilere özel olarak ilgili filmin konusu ve son sahneleri ile alakalı yazımızdan yararlanmanız mümkündür.

Aşk Sana Benzer Konusu

Aşk Sana Benzer filmi Ege’ nin bir sahil kasabasında çekilmiştir. Romantik komedi tarzında olan filmin mutlu son ile biten ve izleyicisini yer yer hüzünlendiren bir yapısı bulunmaktadır. Konu itibari ile bir aşkın karşısında kimsenin duramayacağını göstermiştir.

Aşk Sana Benzer Sonu Nasıl Bitiyor?

Ege’ de yaşayan Ali’ nin ailesinden kalan bir restoranı vardır. Bu restoranı elinde tutmak için uzun uğraşlar vermektedir. Kasabaya bir gün Deniz adında gizemli bir kız gelir. Deniz ile Ali birbirlerine karşı ilk başından beri büyük bir çekim hissi içinde kapılır. Esnaf da bir anda bu gizemli kızı sahiplenir. Sıcak ve samimi içtenliği ile kasabanın gözde şirin bir genç kızı oluverir. Herkes Ali’ nin Deniz’ i sevdiğini bilir.

Bu ikili birbirlerine karşın tarifsiz bir aşk yaşarken, bir süre sonra Deniz’ in gizli geçmişi de o sahil kasabasına gelir. Geçmişinden gelen ve Deniz’ e takıntılı olan eski sevgili çıkagelir. İlk etapta Deniz bunu Ali’ ye hissettirmeden başından def etmeye çalışsa da bir süre sonra bunu öğrenir. Ali’ yi öldürmeye gelen bu karanlık geçmiş Deniz’ e takıntısı yüzünden aşktan gözü kör olmuştur. Ali’ nin balığa çıktığı bir gün denizde karşılaşırlar. Ali’ yi vurmak isterken adamın ölmesi ile birlikte film de son buluyor.

Önceki Yazı: https://sonunasilbitiyor.com/pretty-little-liars-sonu-nasil-bitiyor/

Aşk Sana Benzer Konusu

Ege’ de yaşayan Ali’ nin ailesinden kalan bir restoranı vardır. Bu restoranı elinde tutmak için uzun uğraşlar vermektedir….

Aşk Sana Benzer Sonu Nasıl Bitiyor?

Ali’nin balığa çıktığı bir gün denizde karşılaşırlar. Ali’yi vurmak isterken adamın ölmesi ile birlikte film de son buluyor.

5/5 - (5 votes)

Yorum yapın