Ek İş Fırsatları

Arabama Reklam Almak İstiyorum – Arabayla Para Kazanma

Arabama Reklam Almak İstiyorum - Arabayla Para Kazanma 2021 - Arabaya Reklam Almak - Arabamla Nasıl Para Kazanabilirim ? Teknostop

Arabama reklam almak istiyorum, arabayla para kazanmak nasıl olur diyorsanız doğru adrestesiniz. Son güncellemeleri anlık takip eden Teknostop, arabamla nasıl para kazanabilirim sorularınızı araştırdı ve yanıtlar buldu.

Araba ile para kazanmak son derece mümkün bir durum. Eğer çalışır durumda bir arabanız varsa birkaç farklı yöntemle para kazanabilirsiniz. Arabaya reklam almak da bunlardan biri.

Arabama Reklam Almak İstiyorum

Arabamla para kazanmak istiyorum. Reklam tüm marka ve işletmeler için oldukça önemli bir yer tutan, satışları ve marka bilinirliğini arttıran bir unsurdur. Reklam çeşitlerinin fazla olması ve hemen hemen her alanda reklam ve pazarlama çalışmalarının yapılması da insanlar için ek gelir modellerinin ortaya çıkmasına neden olmuştur.

Son dönemlerde yurt dışında popüler olan ve ülkemizde de uygulanmaya başlanan arabaya reklam alma yöntemi ile birçok kişi ek gelir elde edebilmektedir. Araba sahibi olmak bilindiği üzere artık lüks değil ve birçok kişi bütçesi doğrultusunda bir araç alabilmektedir. Ancak arabanın vergisi, sigortası, kaskosu ve yakıtı birçok masrafın beraber gelmesine neden olmaktadır. Arabayla para kazanma bu masrafların bir kısmını azaltmanıza neden olan bir ek gelir modelidir. Bu nedenle firmalarla iletişime geçerek aracınıza reklam alabilir ve para kazanabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir : Vadeli Hesaba Para Yatırma Vadeyi Bozar mı ?

Arabamla Nasıl Para Kazanabilirim ?

Bu yöntemle para kazanmak isteyen kişilerin en fazla merak ettiği yöntemlerin başında arabamla nasıl para kazanabilirim sorusu gelmektedir. Bunun için reklam firmalarıyla iletişime geçebilir ve reklam ajanslarına arabanıza reklam alabileceğinizi bildirmeniz gerekir. Büyük firmalar ve işletmeler markalarının reklamını yapmak adına arabalara kendi logoları veya reklam mesajlarını kaplama olarak giydirmektedir. Böylece arabanızla gitmiş olduğunuz her yerde o markanın reklamını etkili bir şekilde yapmış olursunuz. Zira araba üzerinden yapılan reklamlar billboard veya reklam panolarından daha fazla dikkat çekmektedir.

Reklam ajansına gidip arabanıza reklam almak istediğinizi söylediğinizde iletişim bilgilerinizi bırakmalısınız. Bu şekilde bir reklam projesi olduğunda size ulaşmaları daha kolay olacaktır. Reklam firması aracınızın ve sizin belli kriterleri sağlaması durumunda sizinle iletişime geçiyor ve arabanıza reklam alıyorsunuz.

Reklam almak için reklam ajansları dışında firma ve markalarla kendiniz de iletişime geçebilir ve aracınıza reklam almak istediğinizi belirtebilirsiniz. Freelance iş sitelerinde ilan verebilir ve farklı yöntemlerle de yine arabanıza reklam alarak para kazanabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Hiç Düşmeyen Hisse Senetleri

Arabaya Reklam Almak Ne Kadar Kazandırır ?

Ne kadar para kazanacağınız tamamen firma ile anlaşmanıza kalmış bir durumdur. Genel olarak bir aylık reklam sözleşmesi imzalanmakta ve firma reklamı arabanızın üzerinde bir ay kalmaktadır. Bu süreç için firmanın size vereceği ücreti sözleşmenin başında veya anlaşmanıza göre iş sonunda da alabilirsiniz.

GPS ve diğer yöntemlerle firma aracınızın nerede olduğunu veya ne kadar yol kat ettiğini görebiliyor. Yapacağınız sözleşmedeki kriterlere tam anlamıyla uyduğunuz takdirde sorunsuz bir şekilde ödemenizi alabilirsiniz. Aylık 500-600 TL civarında değişen reklam ücretleri ile arabanıza reklam alabilirsiniz. Tabii bu fiyat firmanın büyüklüğüne ve anlaşma koşullarınıza bağlı olarak değişebilmektedir. Tanınmamış ve büyük olmayan bir firma aylık 250 TL teklif ederken küresel bir firma reklam karşılığında size 1000-1500 TL teklif edebilir.

Aylık reklam anlaşması dışında 6 aylık veya 1 yıllık sözleşme imzalamanız ve toplu halde daha fazla para kazanmanız da mümkündür. Bunun için reklam firmalarıyla iletişime geçebilir ve bulunduğunuz yerde arabaya reklam alarak para kazanma imkânı sunan şirketlerle iletişime geçebilirsiniz.

Arabayla Para Kazanma İçin

Arabaya reklam alarak para kazanmak için kontenjanlar belirli aralıklarla yenilenmektedir ve kişi sayısı ile sınırlıdır. Eğer bu işi hakkı ile yapabileceğinizi düşünüyorsanız yorum kısmını aşağıdaki bilgiler ile dikkatli bir şekilde doldurunuz. 

Formu doldururken beyan etmeniz gerekenler :

 • Adınız
 • Bulunduğunuz Şehir
 • Araç sayısı
 • Araç modeli

Kontenjanlar sınırlı ve işi yüksek getirisi ve kolaylığından dolayı almak isteyen sayısı çok olduğundan yukarıdaki bilgileri eksiksiz yorum bölümünde doldurmanız size avantaj sağlayacaktır. Başvurunuzu yaptıktan sonra lütfen sabırlı bir şekilde bekleyiniz. Gelen müracatlar listelere ekleniyor ve sıra ile ihtiyaç olduğunda herkese ek iş gönderimi yapılıyor.

Arabama Reklam Almak İstiyorum – Arabayla Para Kazanma 2021 – Arabaya Reklam Almak – Arabamla Nasıl Para Kazanabilirim ? sorularınızı yanıtlamış olduk. Konu ile ilgili detaylı sorularınızı da yorum bölümünden iletebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular:

Arabama Reklam Almak İstiyorum, Nasıl Alabilirim ?

Arabama reklam almak istiyorum diye düşünüyorsanız doğru yerdesiniz. Reklamverenler ve reklam alanları buluşturuyoruz.

Arabaya Reklam Almak Ne Kadar Kazandırır ?

Arabaya reklam almak, reklam veren firmalara göre değişir. Aylık 250 TL’den 1500 TL’ye kadar aracınıza reklam alabilirsiniz.

4 Yorum

 • Merhaba,
  İşim gereği 25 ayrı firmaya danışmanlık hizmeti veriyorum.
  Bu sebeple her ay yaklaşık olarak 1500-2000km arası yol kat ediyorum.
  İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası yoğunlukta olmak üzere Dilovası, Gebze civarlarında da düzenli olarak gidiyorum.
  Bir adet, 2014 model, Hyundai i10 aracıma reklam alabilirim.

Yorum Yap